Praca

Konstruktor Maszyn – Technolog

(produkcja maszyn, obróbka skrawaniem, prace ślusarskie)

Miejsce pracy: Chełm
Region: lubelskie

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów: części, podzespołów i maszyn
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej: wstępnej i warsztatowej
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej względem wymagań technicznych zlecenia oraz specyfiki projektu
  • Uczestniczenie w procesie produkcji i montażu
  • Wdrażanie zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych w praktyce, dalsze ulepszanie maszyn na podstawie informacji zwrotnych
  • Opracowywanie i stałe ulepszanie DTR oraz katalogów części zamiennych
  • Udział w targach branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, obróbka skrawaniem lub zbliżony)
  • Doświadczenie zawodowe przy projektowaniu maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Znajomość zagadnień technicznych
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość obsługi programu Solid Edge
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i chęć rozwoju
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonaną pracę
  • Umiejętność samoorganizacji pracy
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 5 – 9 tyś zł (w zależności od posiadanych umiejętności)
  • Pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji
  • Samodzielne stanowisko

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List motywacyjny) na adres praca@conceptstal.pl lub poprzez kontakt osobisty w siedzibie firmy w Chełmie przy ul. Okszowskiej 71. (0-82) 564 00 66; 77