Aktualności

Aktualności

 • Szkolenie dla pracowników z "Programowania maszyn CNC"

  10 marca 2020, 14:43

  Nasi pracownicy po raz kolejny wzięli udział w szkoleniu, tym razem szkolenie odbyło się z firmą EdgeCam. Tematem szkolenia było programowanie maszyn CNC. Udział pracowników w różnego rodzaju szkoleniach i kursach przynosi korzyści nie tylko dla firmy, ale także dla samego pracownika. Pracownicy, którzy często biorą udział w różnego rodzaju kursach bądź szkoleniach branżowych, chętnie wykorzystują w późniejszej codziennej pracy zdobytą wiedzę i przekładają ją na konkretne działania.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Życzenia Świąteczne

  23 grudnia 2019, 12:50

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku
  pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę
  oraz złożyć  naszym Klientom, Partnerom, Przyjaciołom i Sympatykom
  moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

  Z pozdrowieniami ,
  Właściciel i pracownicy
  Concept Stal B&S Lejman Sp. J.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Mikołaj z wizytą w Concept Stal

  6 grudnia 2019, 10:58

  Ho! Ho! Ho!  Jak co roku naszą firmę odwiedził przemiły i przeuroczy Święty Mikołaj, który obdarował Pracowników Przedsiębiorstwa „Concept Stal” słodkimi upominkami lub rózgami dla tych „niegrzecznych”.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Concept Stal wspiera Szlachetną Paczkę

  6 grudnia 2019, 10:35

  Przedsiębiorstwo „Concept Stal” jak co roku zamienił się w Świętego Mikołaja i włączył się w inicjatywę niesienia pomocy w Szlachetnej Paczce. Właściciele wraz z Pracownikami przygotowali paczki dla Pana Pawła i jego Rodziny, czyli jednej z tysiąca rodzin do których dotarli wolontariusze Szlachetnej Paczki.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Szkolimy się u najlepszych

  11 września 2019, 14:19

  Dbając o umiejętności i rozwój naszych pracowników po raz kolejny zorganizowaliśmy szkolenia. Operatorzy CNC, tokarze i frezerzy zakończyli właśnie udział w dwudniowym seminarium teoretycznym z zakresu obróbki skrawaniem oraz wiercenia, przed nami tygodniowe warsztaty praktyczne z Mitsubishi Materials.

  CZYTAJ WIĘCEJ