Nowa Generacja Technologii Obróbki Blach

Nowa Generacja Technologii Obróbki Blach

27 października 2016, 11:13

PrintGłównym tematem tegorocznych 24. Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Blach, które odbywają się od 25 do 29 października 2016 r. w niemieckim Hanowerze, jest inteligentna produkcja. Mamy dziś do czynienia ze stałym wzrostem poziomu cyfryzacji w procesie produkcyjnym, dlatego na EuroBLECH 2016 zaprezentowany jest szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań mających poprawić efektywność kosztową, elastyczność i stabilność procesu w całym łańcuchu technologii obróbki blach.

Tematyka targów EuroBLECH 2016 obejmuje szereg technologii obróbki blach: blachy, półprodukty i produkty końcowe, transport bliski, demontaż, formowanie, gięcie blach, łączenie, wytwarzanie przyrostowe, spawanie i obróbkę powierzchniową, obróbkę struktur hybrydowych, narzędzia, kontrolę jakości, systemy CAD/CAM/CIM oraz badania i rozwój. Targi przyciągają specjalistów z dziedziny obróbki blachy na każdym poziomie zarządzania – zarówno z małych czy średnich firm, jak i z dużych przedsiębiorstw.

 

euroblech_2016_news

 

Przedsiębiorstwo „Concept Stal” B&S Lejman sp.j. ma przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska firmowego nr B156 w hali 27, na którym eksponuje nowoczesne i wysokowydajne linie do profilowania i cięcia blach, charakteryzujące się wysoką jakością, a także nowe produkty bazujące na innowacyjnej technologii własnego pomysłu i wykonania.